USA Tolerance RINGS

USA, výrobce tolerančních kroužků

 

  • Všestranné použití jak v domácnosti, tak i v automobilovém průmyslu nebo elektronice
  • Výroba rovněž i na základě specifických potřeb zákazníka
  • Nově představena řada Xtreme Series pro použití ve vysokých teplotách, s větší odolností proti korozi a v některých případech mohou ve spojích zcela nahradit lepidlo

 

USA Tolerance RINGS je výrobce tolerančních kroužků v USA. Od roku 1961 produkují Tolerance RINGS USA toleranční kroužky pro řadu průmyslových odvětví. Stali se flexibilní společností, která se specializuje na vlastní řešení pro specifické technické potřeby všech klientů.

Kromě vlastních designových kroužků vyrábí celou řadu velikostí kroužků pro různé aplikace. Všechny toleranční kroužky, které prodávají, jsou vyrobeny na jejich zařízeních pod kontrolou vyškolených techniků. Pro velké i malé zákazníky, reagují efektivně, absolutně zdvořilým a rychlým obchodně-technickým servisem, obratovou dodávkou vzorových dílů pro vývojové testy v zákaznických součástech. Toto vše nabízí a dodávají v maximální přesnosti a kvalitě, a přitom firma USA tolerance RINGS dbá na skladovou připravenost a logistiku. K tomu také přispívají klienti, kteří pracují na prototypech.

Příklad aplikace tolerančních kroužků

https://www.youtube.com/watch?v=Tm_t-bP5nzQ&feature=youtu.be