Automatické maznice a centrální mazání

 

 • ​V rámci výrobního programu valivých ložisek NTN-SNR nabízí firma TROMA kompletní nabídku mazání a automatického centrálního mazání. 
   
 • Při použití centrálního mazacího systému NTN/SNR s el. čerpadlem mají mazaná ložiska NTN/SNR delší živostnot než při ručním mazání. Je to díky tomu, že mazivo je do nich dodáváno v malých dávkách ve velmi krátkých časových intervalech. To znamená, že v ložiskách NTN/SNR je stále optimální množství maziva a také jsou z nich vytěsňovány nečistoty.
   
 • Oproti ručnímu mazání jsou zde navíc ještě další výhody - automatické mazání probíhá i za provozu stroje, což je velmi podstatné zvláště u strojů s velkým časovým vytížením. Navíc zde nemůže dojít k selhání lidského faktoru. Při zavedení automaticlkého centrálního mazání NTN/SNR prokazatelně dochází ke snížení nákladů na údržbu stroje a prostředky vynaložené na cenrtální mazání se během velmi krátké doby provozovateli vrátí.
   
 • Firma TROMA je připravena Vám zaslat v rámci obchodně-techniského servisu veškeré podklady k objednání dílů mazání a centrálního systému NTN/SNR. V případě potřeby naši techničtí pracovníci konstrukčně vyřeší celý systém mazání NTN/SNR dle Vašeho požadavku. 
   
 • Dodávka dílů centrálního mazání NTN/SNR a případná montáž je prováděna dle Vašich požadavků a vyskladněna z našeho skladu nebo ze skaldu NTN/SNR v Lyonu do 24 hodin. 
   
automaticke maznice