TRIPLE-R

Belgická společnost Triple-R Europe je předním výrobcem vysoce účinných obtokových olejových filtrů, které výraznou mírou zvyšují výkonnost a životnost strojního zařízení.

V průmyslu jsou úspory zdrojů pro snížení nákladů prvořadé. Firma Triple-R je hrdá na to, že s jejími výrobky je to možné. Neustále vyvíjí pokročilé filtrace a technologie. Dnes průmysl vyžaduje řešení pro malé výrobky s co největší životností. To je důvod, proč jsou všechny výrobky společnosti TRIPLE-R  vyráběny s cílem poskytnout řešení, která odrážejí podstatné: 

Reduce, Reuse a Recycle.
 
Triple R  poskytuje širokou škálu možností a off-line filtrace olejů, zajištění čistým olejem bez ohledu na to, zda systém obsahuje 5 l nebo 100,000 l. Čističe oleje Triple R zvládnou problém kontaminace, stejně tak i znečištění vody, laků a degradaci oleje vedlejších produktů (pryskyřice, kalu, dehty).
 
Rozdíl mezi výrobky společnosti Triple R a dalšími výrobci filtrů je zaměření na poskytování řešení, které zaručuje měřitelný výsledek. Nelze prodávat "mikronové hodnocení", ale záruku dokonale čisté tekutiny.

 Firma TROMA, s.r.o. je partnerem firmy Triple-R pro ČR.

 

Produkty

Další informace