Naše cíle a vize

 

 • Cílem našeho snažení vždy bylo a je provozovat prosperující obchodně-technickou společnost se stabilní pozicí na českém trhu. Zakládáme si na poskytování profesionálních služeb v oblasti strojírenství a nalézání optimálních řešení odpovídajících individuálním potřebám a přáním klientů.
   
 • Mezi naše firemní hodnoty patří zejména dialog, práce v týmu, rychlost a důslednost, osobní přístup a slušnost a čestnost jednání. Na jejich dodržování je také založena naše spolupráce se zákazníky. 
   
 • Snažíme se, aby náš těsný kontakt se zákazníky a maximální pozornost věnovaná profesionální poradenské činnosti vždy vedly k bezproblémové realizaci zakázky a nejvyšší kvalitě servisu a oprav. S využitím širokého horizontu zkušeností  také pomáháme našim zákazníkům s přechodem zastaralého zařízení na nové technologie a stroje.
   
 • Dalším naším úkolem je rozšíření klientely, avšak jen do takové míry, aby naši zákazníci byli vždy dokonale obslouženi a tím pádem spokojeni se servisem naší firmy. 
   
 • Naše každodenní činnost by měla vést k upevnění pozice firmy na trhu v České republice. Bez zásadního strategického rozhodnutí by společnost TROMA, spol.s.r.o. měla zůstat jednostupňově řízená společnost s předpokladem rodinného vedení společnosti.