Sponzorství

  • Firma TROMA se již od svého založení snaží aktivně angažovat v oblasti sociální. Podporujeme náročné nemocniční oddělení, sportovní kluby, charitativní organizace i školy. Studentům nabízíme obchodně-technickou podporu i umožnění odborně-technické praxe.
     

Ve sportovní oblasti TROMA formou sponzorských darů podporuje především místní sportovní kluby, a to zejména v mládežnických kategoriích:
 


Kromě místních sportovních klubů s aktivitami pro děti a mládež se firma Troma angažuje v oblasti sociální formou sponzorských darů několika organizacím:

  • VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA
  • Nemocnice Nové Město na Moravě (veřejná sbírka pro dětské oddělení)
  • Sociální služby města Žďáru nad Sázavou

 

Sponzorský dar - Nemocnice Nové Město na Moravě

Firma Troma se letos zapojila do první veřejné sbírky pro dětské oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, jejíž výtěžek poputuje na vybavení dětského oddělení, které bude dokončeno na začátku roku 2019. Dojde ke zvýšení kapacity lůžek, vybudování zázemí pro děti i rodinný doprovod a k celkovému zajištění příjemného prostředí pro dětské pacienty

Sponzoring dětí a mládeže

Moderní gymnastika

Naší snahou je přispět ke sportovnímu rozvoji mladých českých nadějí a podporovat zdraví prospěšné volnočasové aktivity mládeže v našem městě a regionu. Firma TROMA dlouhodobě finančně podporuje sportovní činnost dětí a mládeže našeho regionu v běžeckém lyžování. Nově také oddíl TJ ŽĎAS oddíl volejbalu v kategorii starší žáci a kadeti nebo Sportovní klub moderní gymnastiky MG Baver Třebíč.

 

Jiří Ročárek - sponzoring běhu na lyžích

Firma TROMA, spol.s.r.o sponzoruje Jiřího Ročárka – úspěšného dálkového běžce na lyžích. Jiří Ročárek je mistrem Evropy z roku 2013 v dálkových bězích a během své přípravy trénuje a závodí na kolečkových lyžích, které jsou osazeny sadami ložisek z obchodního programu firmy TROMA. Jedná se o standardní japonská ložiska NTN pro trénink a nebo speciální keramická ložiska či hybridní ložiska.