NTN-SNR

Japonsko - Francie, výrobce kompletního sortimentu ložisek v prémiové kvalitě

 

  • Třetí největší výrobce valivých ložisek na světě
  • Kompletní sortiment ložisek špičkové kvality
  • Největší podíl investic do výzkumu a vývoje
  • Více než 90 let tradice a zkušeností

 

Společnost NTN-SNR Roulements je součástí třetí největší ložiskářské korporace na světě a je lídrem v oblasti vývoje, konstrukce a výroby ložisek. Díky svým dvěma silným značkám je společnost NTN-SNR velmi silným hráčem ve všech průmyslových odvětvích, v automobilovém sektoru i v leteckém sektoru. Každá ze společností naší korporace splňuje požadavky globálního trhu a zaměřuje se na obchodní segmenty svých zákazníků.

 

 

NTN-SNR nabízí vysoce kvalitní technické výrobky a speciální zákaznická řešení. Máme nejširší nabídku výrobků na trhu a naši odborníci neustále pracují na řešení nových požadavků zákazníků. 

 

Důraz na inovace je pro nás klíčový: předvídání budoucího vývoje, vývoj nových funkcí ložisek, apod.Ložiska kompaktnější, lehčí, úspornější, spolehlivější, účinnější, šetrnější k životnímu prostředí... Inovace vyvíjíme v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Také klademe maximální důraz na ekologická řešení. Na trhu jsme známí jako společnost zaměřená na budoucnost, která je připravena chopit se každé příležitosti.

 

Společně utváříme budoucnost. Identita značky NTN-SNR je založena na silných, skutečných a sdílených hodnotách. Profesionální přístup, vysoká kvalita, technická odbornost, bezprostřední kontakt se zákazníkem: to jsou pro naši korporaci klíčové hodnoty již téměř sto let. Pro každou společnost v naší skupině platí, že velmi pečlivě nasloucháme těm, se kterými spolupracujeme, a děláme vždy maximum pro naše zákazníky.

 

  • Další informace o společnosti najdete na webových stránkách www.ntn-snr.com 
     
  • Podrobnější informace o produktech firmy NTN-SNR naleznete v menu vlevo.