Valivá ložiska
  • Valivá ložiska
  • Obchodní zastoupení
  • Náhradní díly
  • Servis

TRIPLE-R

Belgická společnost Triple-R Europe je předním výrobcem vysoce účinných obtokových olejových filtrů, které výraznou mírou zvyšují výkonnost a životnost strojního zařízení.

V průmyslu jsou úspory zdrojů pro snížení nákladů prvořadé. Firma Triple-R je hrdá na to, že s jejími výrobky je to možné. Neustále vyvíjí pokročilé filtrace a technologie. Dnes průmysl vyžaduje řešení pro malé výrobky s co největší životností. To je důvod, proč jsou všechny výrobky společnosti TRIPLE-R  vyráběny s cílem poskytnout řešení, která odrážejí podstatné: 

Reduce, Reuse a Recycle.
 
Triple R  poskytuje širokou škálu možností a off-line filtrace olejů, zajištění čistým olejem bez ohledu na to, zda systém obsahuje 5 l nebo 100,000 l. Čističe oleje Triple R zvládnou problém kontaminace, stejně tak i znečištění vody, laků a degradaci oleje vedlejších produktů (pryskyřice, kalu, dehty).
 
Rozdíl mezi výrobky společnosti Triple R a dalšími výrobci filtrů je zaměření na poskytování řešení, které zaručuje měřitelný výsledek. Nelze prodávat "mikronové hodnocení", ale záruku dokonale čisté tekutiny.

 Firma TROMA, s.r.o. je partnerem firmy Triple-R pro ČR.

 

Produkty

Další informace

AKTUALITY

Sponzorský dar - Nemocnice Nové Město na Moravě

I v letošním roce firma Troma přispívá k rozvoji sponzorskými dar...

Profesionální ruční mazací lis NTN-SNR

Nabízíme profesionální mazací pistoli ke snadnému, rychlému a čistému ...

Katalog ložisek Katalog náhradních dílů
Troma spol. s r.o.U Pily 238, Žďár nad Sázavou tel.: +420 566 654 511, office@troma.cz
GPS: 49°34'23.17'' N
15°56'32.46'' E
© Troma, spol. s r.o. edited by n.e.s.p.i.
best polaroid camera