Valivá ložiska
  • Valivá ložiska
  • Obchodní zastoupení
  • Náhradní díly
  • Servis

ITOH DENKI

Společnost ITOH DENKI je předním světovým výrobcem a vývojářempoháněcích elektroválců pro aplikace v oblasti dopravníkových systémů. Vyrábí také speciální svorkovnice a elektronické řídící obvody pro dopravníkové systémy. Firma TROMA, s.r.o. je autorizovaným prodejcem výrobků firmy ITOH DENKI.


Společnost, jejíž hlavní sídlo se nachází ve městě Kasai v Japonsku, byla založena v roce 1946 a má více než 60 let zkušeností s výrobou poháněcích elektroválců. Po celá desetiletí efektivně využívá vyspělé technologie, bohaté zkušenosti a vysoké pracovní nasazení zaměstnanců k přípravě nových řešení pro klienty po celém světě. V roce 1976 společnost vyvinula "Power Moller" – první malorozměrový poháněcí elektroválec na světě.
 Při vývoji a výrobě poháněcích elektroválců společnost využívá nejlepší současné mechanické a elektronické technologie. Inovativní řešení ITOH DENKI jsou přizpůsobena požadavkům na automatizaci v jednotlivých průmyslových odvětvích a zaručují společnosti vedoucí pozici na trhu s manipulační technikou.


Veškeré součásti elektroválců ITOH DENKI a veškerá výrobní zařízení podléhají přísné kontrole kvality. Výrobní zařízení projektují a montáž provádí přímo zaměstnanci společnosti. Systém řízení ve společnosti ITOH DENKI je certifikován podle norem ISO-9001 a ISO-14001. Cílem společnosti je zvyšovat účinnost a flexibilitu manipulačních systémů, a pomocí automatizace poskytovat zákazníkům přidanou hodnotu v oblasti dopravníkových aplikací.


Mezi zákazníky ITOH DENKI patří například tyto společnosti: Mercedes, Bosch, Siemens, Peugeot, Jaguar, Dell computer, Canon, Electrolux, Whirlpool, Panasonic, US Postal Service, Belgonucleaire, La Poste, Royal Mail, Mobalpa, Hygiena, Somfy, Valeo, Cummins Engines, Perkins Engines, Hotpoint, Gardners Books, Colgate, Brandt, Thomson, Siemens, Wedgwood, Armitage, Villeroy & Boch, a další.

Další informace

AKTUALITY

Sponzorský dar - Nemocnice Nové Město na Moravě

I v letošním roce firma Troma přispívá k rozvoji sponzorskými dar...

Profesionální ruční mazací lis NTN-SNR

Nabízíme profesionální mazací pistoli ke snadnému, rychlému a čistému ...

Katalog ložisek Katalog náhradních dílů
Troma spol. s r.o.U Pily 238, Žďár nad Sázavou tel.: +420 566 654 511, office@troma.cz
GPS: 49°34'23.17'' N
15°56'32.46'' E
© Troma, spol. s r.o. edited by n.e.s.p.i.
best polaroid camera