Valivá ložiska
  • Valivá ložiska
  • Obchodní zastoupení
  • Náhradní díly
  • Servis

Valivá ložiska

Firma TROMA, spol. s.r.o. vznikla v roce 1991 jsko soukromá společnost a patří k významným dodavatelům valivých ložisek a strojírenských komponentů v České republice. Komplexně zajišťuje maloobchodní a velkoobchodní prodej valivých ložisek ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Od počátku 90. let zastupuje špičkového japonského výrobce ložisek NTN a postupem času, v reakci na vývoj českého trhu, začala nabízet i ložiska jiných výrobců v dalších cenových a kvalitativních úrovních. Strategií firmy je nabízet v různých cenových úrovních produkty vyrobců, kteří nejsou na českém trhu dominantní, a nabízet tak zákazníkům nové alternativy.
 

NTN-SNR

primární dovozce | speciální partner
Koncern NTN-SNR vznikl fúzí největšího japonského výrobce ložisek NTN s největším francouzským výrobcem ložisek SNR. V současné době je 3. největším výrobcem valivých ložisek na světě. TROMA zastupuje značku NTN na českém trhu nepřetržitě již od roku 1994

IDC

výhradní zastoupení
Německá společnost INTERPRECISE Donath GmbH vyrábí válečková ložiska pod značkou IDC. Na trhu se prosazuje vysokou kvalitou a výrazně konkurenceschopnou cenou svých výrobků.

SNH Europe GmbH

primární dovozce | speciální partner
Německo-čínská společnost SNH Europe GmbH nabízí kompletní sortiment valivých ložisek ve střední obchodní úrovni vyráběných v moderních čínských továrnách.Svou úrovní jakosti a souvisejících obchodně-technických služeb zdárně konkurují zavedeným evropským

GLH

primární dovozce
Uznávaný taiwanský výrobce ložiskových těles GLH Taiwan již po řadu let úspěšně nabízí své produkty na evropských trzích, a to hlavně v Německu. Silnou stránkou značky GLH jsou zejména vysoce kvalitní dělená ložisková tělesa.

FK Bearing

distributor | primární dovozce
Společnost FK Bearing kombinuje zkušenosti a technologie zahraničních investorů s výrobním potenciálem tradičního čínského výrobce ložisek. Díky centrálnímu skladu v Evropě nabízí logisticky nejdostupnější produkty v této obchodně-technické úrovni.

Velkorozměrová ložiska

autorizovaný prodejce | partner
Velkorozměrová ložiska dodáváme v návaznosti na dlouholetou spolupráci s výrobci NTN-SNR, IDC, SNH, NKE, RKB, LDB a Rollix dle individuálních požadavků zákazníka. Nabízíme konstrukční návrhy ložisek i technickou podporu při jejich návrhu.

Prodej konkurenčních značek ložisek

další značky
Firma TROMA se také zabývá dovozem valivých ložisek dalších vysoce renomovaných a specializovaných firem hlavně z Japonska a USA. Jejich výčet naleznete po rozkliknutí tohoto odkazu.
Troma spol. s r.o.U pily 238, Žďár nad Sázavou tel.: +420 566 654 511, office@troma.cz
GPS: 49°34'23.17'' N
15°56'32.46'' E
© Troma, spol. s r.o. edited by n.e.s.p.i.
best polaroid camera