NAŠE ÚSPĚCHY

Dlouhodobá úspěšná spolupráce s 3. největším výrobcem ložisek na světě

Velice nás těší, že se firmě TROMA postupem času podařilo dosáhnout pozice jednoho z největších odběratelů a distriboturů zboží firmy NTN-SNR  ve střední a východní Evropě . NTN-SNR je třetím největším výrobcem ložisek na světě. Úzká spolupráce firmy TROMA, spol.s.r.o  a  NTN-SNR úspěšně probíhá již dvacátým rokem.

Export hydraulických agregátů

      Firma TROMA dodává hydraulické agretáty pro malé a střední firmy. Zabodovali jsme vývozem
hydraulického agregátu na Ukrajinu, opětovné zavedení sériové dodávky očekáváme po ustoupení
nepokojů na tomto území.

Výroba velkorozměrových ložisek

Naší společnosti se podařilo dodat dosud největší ložiska v historii firmy. Jedná se o ložiska NKE vyráběná rakouskou firmou ve Steyeru na zakázku dle vzájemně odsouhlasené výkresové dokumentace. Použití obou ložisek: manipulátor.

Typ ložiska NKE 248/1800 FX.W33OZ:   
vnější průměr 2180 mm 
vnitřní průměr 1800 mm
šířka 375 mm
hmotnost cca 2900kg
Velkorozmerova loziska      Typ ložiska NKE 249/1500 FX.W33OZ:
​vnější průměr 1950 mm
vnitřní průměr 1500 mm 
šířka 450 mm
hmotnost cca 3550kg

Prodej valivých ložisek zákazníkům napříč kontinenty

Úspěšně obchodujeme přes největší světový distribuční internetový kanál BearingsNet s valivými ložisky. Našim zákazníkům tak dodávme havarijně valivá ložiska přímo z našeho skladu firmy TROMA např. do Ruska, Kolumbie, Indie, USA, Kanady nebo Číny.  Nestandardní typy valivých ložisek nakupujeme od renovovaných distributorů z celého světa, především z USA i Číny.

Speciální zboží pro aktivní sportovce

Vytvořili jsme  vlastní speciání program pro zákazníky - sportovce. Aktivní nadšenci, kteří potřebují ložiska do svých in-line bruslí, do skateboardů, longboardů, kolečkových lyží, koloběžek nebo horských kol, naleznou v tomto programu ložiska v  v několika kvalitativních i cenových úrovních. Pro bližší informace se podívejte na in-line ložiska.